To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Dąbrowa Górnicza.

Elektryk w dziale utrzymania ruchu - od zaraz!

5 000 zł/mies.

Firma GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. jest liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem Naszej Fabryki poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Elektryka

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Główne obowiązki:
• Serwis i przeglądy elektryczne maszyn i urządzeń znajdujących się
na terenie fabryki;
• Usuwanie bieżących awarii, analizowanie przyczyn i zapobieganie;
• Analiza pracy maszyn i urządzeń, automatyzacja procesów;
• Przeglądy stacji transformatorowych oraz rozdzielni elektrycznych;
• Znajomość sterowników i automatyki przemysłowej;
• Uprawnienia SEP z uprawnieniami kontrolno-pomiarowymi;
• Podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki przemysłowej.
• Doświadczenie w ekstruzji tworzyw sztucznych lub wtryskarkach będzie dodatkowym atutem.

Od kandydatów oczekujemy:
• Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Wykształcenia średniego technicznego;
• Rzetelności i dokładności w wykonywaniu pracy oraz
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
• Umiejętności analitycznego myślenia;
• Gotowości do nauki, samodzielności i pro-aktywności w działaniu;
• Dotrzymywania terminów realizacji zadań;
• Umiejętności obsługi komputera;
• Znajomości programów MS Office.

W zamian oferujemy:
- stabilne zatrudnienie i dodatkowe benefity (umowa o pracę
bezpośrednio pod firmą - pełen ZUS, urlop, pakiet socjalny, paczki
świąteczne, dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport )
- wynagrodzenie zawsze w terminie! Plus wysokie premie!
- możliwość rozwoju i awansu – przeprowadzamy bezpłatne
szkolenia.
Naszym celem jest: nawiązanie długotrwałej współpracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Napisz wiadomość".

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GTX Hanex Plastic Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie Górniczej moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

  • Dodane o 15:36, 4 marca 2020
  • Wyświetleń:692
  • ID ogłoszenia: 527578589

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja