To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Włoszczowa.

Elektryk Utrzymania Ruchu ( Katowice lub Gliwice) - od zaraz!

Włoszczowa, włoszczowski, Świętokrzyskie Dodane o 14:33, 24 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 476914254

ZPUE S.A. od 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2300 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Elektryk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Katowice lub Gliwice

Kluczowe zadania:

• Diagnostyka i weryfikacja awarii instalacji elektrycznych w maszynach, urządzeniach
i budynkach;
• Realizacja przeglądów maszyn i urządzeń według harmonogramów;
• Modernizacja maszyn i urządzeń według wytycznych przełożonego.

Nasze wymagania

• Wykształcenie techniczne lub zawodowe elektryczne;
• Uprawnienia kwalifikacyjne „E” grupa G1 z pomiarami;
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• Zmianowy system pracy;
• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wyświetleń:292

Ogłoszenia użytkownika Dział Rekrutacji

Brak zdjęcia

Praca dla magazyniera

Magazynier

19 wrz

Zatrudnię Spawaczy

Produkcja

10 wrz