ELEKTRYK / KONSERWATOR -praca od zaraz -Sulęcin -Provincja

PROVINCJA SP.Z O.O. - firma zajmująca się przetwórstwem dziczyzny, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK / KONSERWATOR

Zakres obowiązków:

- utrzymanie w ruchu maszyn i systemów w zakresie elektryki

(diagnostyka maszyn i urządzeń w obszarze elektrycznym, proponowanie usprawnień i rozwiązań

wynikających z diagnozy)

- uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji

- realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu, bieżące usuwanie awarii

Od kandydata oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego technicznego (preferowane kierunki: elektryka, energetyka)

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

- zaangażowania, uczciwości

- komunikatywności

- umiejętności pracy pod presją czasu

- rzetelności, dobrej organizacji własnej pracy

- możliwość podjęcia pracy w jak najszybszym terminie

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży

- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

- pracę w przyjemnej atmosferze

- ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie na CV informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w aktualnie prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Dodane o 11:51, 16 września 2020
  • Wyświetleń:180
  • ID ogłoszenia: 628821600

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Sulęcin, sulęciński, Lubuskie

Ogłoszenia użytkownika PROVINCJA SP. Z O.O.