Obserwuj

Elektryk budowlany umowa niemiecka opł.mieszkanie

Zgorzelec, zgorzelecki, Dolnośląskie Dodane o 10:32, 14 października 2018, ID ogłoszenia: 463951455

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk budowlany

Opis stanowiska:

wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
konserwacja elektryczna obiektów
instalacja oświetlenia
Wymagania:

uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
doświadczenie na podanym stanowisku
znajomość języka niemieckiego(jedna osoba w team - warunek konieczny)
prawo jazdy + auto - konieczne
Oferta pracodawcy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
atrakcyjne wynagrodzenie 13 € brutto/h+ 30 € netto dieta/dzień
zakwaterowanie OPŁACONE i zapewnione przez pracodawcę
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 - pokaż numer telefonu - lub 799 - pokaż numer telefonu -

Aktualne oferty pracy znajdziesz na: www.besthillwork.eu

Ogłoszenia użytkownika BestHill Work

od 10 000 zł/mies.do 14 000 zł/mies.

O firmie

BestHill Work
jest agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 16434
Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia legalnego zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii i Holandii. Oferujemy szybką, sprawną i niezawodną obsługę .Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje jak również indywidualne podejście. O czym przekonasz się już podczas pierwszej rozmowy z rekruterem . Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe znajomość języka niemieckiego lub angielskiego szukasz interesująch ofert pracy aplikuj już dziś. BestHill Work zapewnia szybką, sprawną i niezawodną obsługę każdego z kandydatów. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.
... czytaj więcej