To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Świnoujście.

Elektryk

Świnoujście, Zachodniopomorskie Dodane o 14:21, 7 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493071672
17 - 20 zł/godz.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Elektrycy i elektromonterzy (13-14 zł netto/ godz.)

m. Kielce.

Umowa o pracę.

Darmowe zakwaterowanie.

Główne obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw linii napowietrznych i kablowych;
  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych
  • instalacja i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych
  • Mile widziani pracownicy z Ukrainy, Białorusi.

    Электрики и электромонтеры - 13-14 зл нетто в час.

    г. Кельце

    Трудовой договор (умова о праце, непосредственно с работодателем).

    Бесплатное проживание.

    Обязанности :

    • опыт работы при подключении и построении распределительного устройствa низкого напряжения ;
    • умение чтения электрических схем и чертежей ;
    • умение подключения устройства низкого напряжения в соответствии со схемой ;

    + 486 - pokaż numer telefonu -

    + 485 - pokaż numer telefonu -

    Wyświetleń:361