To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Kartuzy.

Elektryk / електрик

Kartuzy, kartuski, Pomorskie Dodane o 16:36, 14 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 316357970
11 - 13 zł/godz.
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Agencja Pracy Tymczasowej Dobra Praca s.c. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14164 poszukuje osoby/osób na stanowisko: Elektryk
Zakres obowiązków na danym stanowisku:
- budowa instalacji elektrycznych wewnątrz budynków wraz z instalacją i uruchomieniem rozdzielni,
- uzbrajanie zewnętrznych szaf energetycznych niskiego napięcia i podpisanie kabli energetycznych niskiego napięcia w złączach kablowych.

Wymagania na dane stanowisko pracy:
- przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy elektryka,
- uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka,
- uprawnienia polskie będą ogromnym plusem.

Na danym stanowisku oferujemy:
- wynagrodzenie 11-13 zł netto w pierwszym roku świadczenia pracy (zależnie od uprawnień/doświadczenia),
- 30 zł diety za każdy dzień spędzony w delegacji – przy delegowaniu pracownika do wykonywania obowiązków służbowych przy zadaniach oddalonych od siedziby firmy, które wymagają noclegu w pobliżu tego zadania,
- możliwość legalizacji uprawnień w RP, pod warunkiem posiadania równorzędnych uprawnień w kraju pochodzenia i udokumentowanego doświadczenia zawodowego,
- premie uznaniowe za zakończenia projektu w przewidzianym czasie, dzielone na grupy zadaniowe.

Агенство з працевлаштування Dobra Praca s.c. вписана до реєстру юридичних осіб, котрі провадять агенство праці, під номером 14164 шукає людей/людину на посаду: Електрик

Обов'язки:
- будова електроінсталяцій у внутрішній частині будинку з монтажем і урухомленням розподільного пристрою,
- оснащення зовнішніх електричних шаф низької напруги і зазначення електричних каблів низької напруги в кабельному з'єднані.

Вимоги:
- мінімум кілька років досвіду на посаді електрика,
- дозвіл на виконання роботи електрика,
- дозвіл виготовлений в Польщі буде великим плюсом.

Пропонуємо:
- заробітня плата 11-13 зл нетто в перший рік роботи (плата залежить від дозволу на працю електрика та досвіду),
- 30 злотих додатково за кожний день проведений в делегації (під час делегації, коли працівник змушений залишитись на ніч близько місця в якому виконує роботу ),
- можливість легалізувати дозвіл на працю електрика в Польщі,
- премії за вчасне виконання праці.

Wyświetleń:3394
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dobra Praca

Brak zdjęcia

kucharz/повар

Kucharz

19 lip

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika