To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Elektronik

Opis
Szukasz stabilnego zatrudnienia i możliwości rozwoju? Świetnie! Dla naszego Klienta - jedynego w Polsce producenta blach i taśm tytanowo-cynkowych oraz drutu cynkowego - poszukujemy pracownika na stanowisko: elektronik (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta).
Brzmi interesująco? Aplikuj już dziś!

oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
- pracę w systemie 3-zmianowym
- pakiet szkoleń - możliwość rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
- stabilne zatrudnienie

zadania

- praca w służbie utrzymania ruchu w Wydziale Walcowni
- diagnozowanie i usuwanie awarii w przemysłowych układach sterowania
- okresowe przeglądy i serwisowanie urządzeń elektrycznych i szaf sterowniczych
- nadzór nad infrastrukturą energetyczną zakładu

oczekujemy

- wykształcenie średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie w pracy na jednym ze stanowisk:
elektryk/elektronik/elektromonter/pracownik utrzymania ruchu /automatyk
- ogólna znajomość dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
- znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej
- znajomość systemów sterowania maszyn i urządzeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 09:26, 19 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 537670869

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna Doleżyk