To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Opis
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

<strong>Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:</strong>

<strong>Zakres obowiązków</strong>
• Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym
• Dokonywanie przeglądów serwisowych, diagnostyki i napraw
• Analiza przyczyn i usuwanie skutków awarii
• Zarządzanie magazynem części zamiennych
• Zapewnienie technicznego wsparcia przy instalacji maszyn

<strong>Oczekiwania</strong>
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowany kierunek; elektromechanika)
• <strong>Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu</strong>
• <strong>Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń oraz czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych</strong>
• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Znajomość języka anielskiego będzie dodatkowym atutem

<strong>Oferta</strong>
• Pracę w firmie, oferującej zaawansowane rozwiązania dla branży automotive
• <strong>Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (czas określony -&gt; czas nieokreślony)</strong>
• Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne)
• <strong>Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie</strong>
  • Dodane o 14:01, 4 czerwca 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 534769101

Ogłoszenia użytkownika Manpower