To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanik / blacharz / lakiernik w Grudziądz.

Elektromechanik/Mechanik - Grudziądz

Grudziądz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 07:14, 12 lutego 2019, ID ogłoszenia: 505616134
Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik/Elektromechanik - Grudziądz

Zadania:

• wykonywanie bieżących napraw pojazdów,
• weryfikacja stanu technicznego taboru autobusowego będącego na stanie oddziału,
• zgłaszanie usterek oraz konieczności i celowości wymiany części zamiennych,
• wykonywanie wewnętrznych przeglądów technicznych,
• naprawa taboru przy użyciu komputera diagnostycznego,
• prowadzenie ewidencji napraw pojazdów,
• obsługa programów komputerowych niezbędnych do diagnozowania usterek w pojazdach,

Wymagania:

• podstawowa znajomość obsługi komputera,
• posiadanie wiedzy w zakresie mechaniki pojazdowej, w tym pojazdów ciężarowych/autobusów,
• posiadanie minimum podstawowej wiedzy w zakresie elektromechaniki pojazdowej
• umiejętność diagnozowania usterek i napraw pojazdów
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole
• nastawienie na rozwój osobisty

Oferujemy:

• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
• dobre warunki zatrudnienia, pakiet socjalny
• szkolenia wdrażające w obowiązki
• koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy
w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 5 272 - pokaż numer telefonu - , REGON: 132 - pokaż numer telefonu - 7
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http://www.arrivabus.pl/uploads/media/5b0692da5fa77/polityka-prywatnosci-abtp.pdf

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Dodatkowo, można umieścić zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.
Wyświetleń:1229