Obserwuj

Elastyczny grafik - Kompletacja zamówień - Studenci / Uczniowie

Katowice, Śląskie, Śródmieście Dodane o 10:29, 21 maja 2019, ID ogłoszenia: 441899697

Agencja Pracy PowerJobs poszukuje pracowników na magazyn w nowoczesnej firmie logistycznej w Chorzowie.

Oferujemy:

• elastyczny grafik

• możliwość wyrobienia nadgodzin
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• stabilne zatrudnienie od zaraz w znanej Firmie logistycznej mieszczącej się w na terenie Parku Logistycznego Prologis (Chorzów, Niedźwiedziniec)
• ubezpieczenie grupowe oraz atrakcyjny system poleceń pracowniczych

Obowiązki:
• kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
• konfekcjonowanie i pakowanie produktów

Wymagania:
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• motywacja do pracy

Wyślij nam swoje CV już teraz!

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 800 - 3 200 zł/mies.

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej