Obserwuj

Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

Koszalin, Zachodniopomorskie Dodane o 22:26, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 409651867
  • Jesteśmy polsko-duńską firmą transportową. Przewozimy najróżniejsze towary głównie po terenach Skandynawii oraz Europy Zachodniej. Nasz tabor liczy sobie 108 ciągników siodłowych.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koszalin

    Wymagania:

    - Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz j. ukraińskiego lub rosyjskiego
    - Umiejętność pracy w zespole
    - Min. średnie wykształcenie
    - Odpowiedzialność,
    - Dobra organizacja pracy,
    - Samodzielność i konsekwencja w działaniu

    Obowiązki:

    - Koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych
    - Współpraca ze spedycjami w sprawie wykonywanych zleceń transportowych
    - Nadzór nad kierowcami
    - Współpraca z działem technicznym w zakresie organizacji napraw i przeglądów podległego taboru,
    - Raportowanie pracy do przełożonych

    W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które Państwo aplikujecie w tytule maila oraz o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Andersen Euro Handel Sp z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze m.).

    Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.aeh.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Krzysztof

Koszalin, Zachodniopomorskie

Pokaż na mapie