Obserwuj

Dyspozytor - Ryki

Ryki, rycki, Lubelskie Dodane o 10:07, 3 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 495787143

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Dyspozytor

Miejsce pracy: Ryki

Zadania:

·        Wydawanie dokumentów przewozowych oraz

   dokumentów pojazdu

·        Kontrola stanu trzeźwości kierowców

·        Wprowadzanie informacji do systemów informatycznych

·        Nadzorowanie realizacji przewozów na liniach

·        Planowanie i nadzór nad grafikami.

Oczekujemy:

·        Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. D

·        Dobrej znajomość obsługi komputera

·        Umiejętności pracy w zespole oraz z klientem

·        Dobrej organizacji pracy

·        Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na

   rynku międzynarodowym,

·        Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę,

   gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój

   osobisty

·        Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu

   publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie,

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na wskazany adres.

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy

w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 527 - pokaż numer telefonu - 9, REGON: 132 - pokaż numer telefonu -

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Arriva

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Ryki, rycki, Lubelskie

Pokaż na mapie