Obserwuj

Dostawca Zakupów Online / Praca dodatkowa od godz. 17

Gdynia, Pomorskie, Śródmieście Dodane o 18:15, 17 września 2018, ID ogłoszenia: 476172811
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Poszukujemy:

Kierowcy / Dostawcy zakupów online

Miejsce pracy: Wrocław
Zmiana popołudniowa: 17:30-21:30 lub 18-22.

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (20zł/h do 22,5zł/h)
- Stałą pracę

Oczekujemy:
- Prawo jazdy (kategoria B)
- Minimalne doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych do 3,5t
- Komunikatywności i otwartości na pracę z ludźmi

Zakres obowiązków:
- Przyjazd do sklepu w celu załadunku towaru
- Przewożenie zakupów ze sklepu do klienta
- Obsługa samochodu dostawczego (poniżej 3,5t)
- Wnoszenie zakupów pod wskazane miejsce (za pomocą wózeczka)
- Profesjonalna obsługa klienta
- Przyjmowanie płatności od klienta (obsługa terminala płatniczego)

Osoby zainteresowane bardzo proszę o aplikowanie za pomocą linka aplikacyjnego:

bądź przesłanie CV poprzez wiadomość lub kontakt telefoniczny.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekruter

Brak zdjęcia

od 2 500 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

od 2 600 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

od 3 500 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 000 - 2 200 zł/mies.

Gdynia, Pomorskie, Śródmieście

Pokaż na mapie