To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Ruda Śląska.

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Ruda Śląska, Śląskie Dodane o 14:36, 22 lutego 2019, ID ogłoszenia: 511914022

Obowiązki:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym terenie – praca mobilna,
  • sprzedaż urządzeń marki Rotenso,
  • obsługa stałych, aktywnych klientów jak również pozyskiwanie nowych – firmy instalacyjne, generalni wykonawcy, projektanci/architekci,
  • przygotowywanie ofert,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w branży instalacji (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo, wod-kan),
  • znajomość rynku inwestycji w regionie,
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane z obszaru klimatyzacja/wentylacja/ogrzewanie),
  • umiejętność pełnienia roli doradczej wobec klientów w zakresie wyboru produktów,
  • umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych,
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji – mile widziane,
  • nastawienie zadaniowe,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego.,
  • benefity - dopłata do karty multisport.

Wyświetleń:199

Ogłoszenia użytkownika THERMOSILESIA

Brak zdjęcia

Specjalista ds. Sprzedaży

Przedstawiciel handlowy

8 mar