Obserwuj

Doradca Techniczno – Handlowy ds. izolacji natryskowych

Leszno, Wielkopolskie Dodane o 10:44, 26 października 2018, ID ogłoszenia: 490658360
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na w/w stanowisko:

Obszar naszego działania: woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
– prezentacja oraz sprzedaż piany natryskowej
– prowadzenie negocjacji handlowych
– raportowanie planu sprzedaży

Wymagania:
– chęć samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich umiejętności i kompetencji
– praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
– umiejętność samodzielnej pracy oraz nastawienie na wysokie wyniki sprzedaży
– znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office
– prawo jazdy kat. B
– doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:
– duże wsparcie firmy: szkolenie produktowe i sprzedażowe
– atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
– niezbędne narzędzia pracy
– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać w formularzu zgłoszeniowym lub bezpośrednio wysyłając na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Ogłoszenia użytkownika CELS

Brak zdjęcia

Pracownik administracyjno - biurowy

Administracja biurowa

16 lis

od 2 200 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

Drzwi wewnętrzne - montaż Suwałki i okolice
Drzwi, drzwi wewnętrzne z ościeżnicami - świetna cena !!!
Wózek widłowy LINDE H 30T

Wózki widłowe

14 lis

25 500 zł

Do negocjacji
Okna pcv - ceny hurtowe !

Materiały budowlane

9 lis

200 zł

3 500 - 8 000 zł/mies.

Leszno, Wielkopolskie

Pokaż na mapie