To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Śląskiem.

DORADCA SERWISOWY w Autoryzowanym Serwisie Nissana i Suzuki

Opis
<p>OFERTA NR 0419 - www.madmobil.pl/praca

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie
- przynajmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku obsługi klienta (branża motoryzacyjna lub pokrewna)
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami
- bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera
- komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
- inicjatywa i samodzielność w działaniu
- pełne zaangażowanie i dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista
- czynne prawo jazdy kategorii B

OPIS STANOWISKA:
- przyjmowanie i obsługa Klientów serwisu
- przeprowadzanie wstępnej diagnozy
- organizowanie pracy na hali serwisowej
- kontrolowanie poprawności wykonania zleceń serwisowych
- wydawanie Klientom pojazdów po wykonaniu zleceń serwisowych
- pozostałe obowiązki związane z pracą na w/w stanowisku

OFERUJEMY:
- możliwość rozwoju i samorealizacji w branży motoryzacyjnej
- interesującą i pełną wyzwań pracę
- stabilne warunki zatrudnienia

PREFERUJEMY:
- osoby z Gliwic i okolic
- osoby mające przeszłość zawodową związaną z przemysłem motoryzacyjnym i znające program Autostacja
- osoby łatwo nawiązujące kontakty z ludźmi

FORMA KONTAKTU:
Aplikacje zawierające aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: praca(at)madmobil.pl

WAŻNE!!! APLIKACJE NIE ZAWIERAJĄCE TREŚCI AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCEJ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Treść zgody na przetwarzanie danych można pobrać z naszej strony www.madmobil.pl/praca. Na stronie tej znajduje się także treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych znajdujących się w przesłanych do nas aplikacjach. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. </p>
  • Dodane o 12:56, 14 czerwca 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 536778814