To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Finanse / księgowość w Olsztyn.

Doradca Klienta w Placówce Bankowej

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 14:29, 13 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 494925482
2 500 - 6 000 zł/mies.
Placówka jednego z największych banków poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Olsztyn

AKTUALNIE POSZUKUJEMY OSOBY KTÓRA CHCE :
• realizować swoje marzenia, zmieniając je w cele z konkretnym terminem, a praca w naszym banku ma być narzędziem pomocnym do ich realizacji,
• rozwijać się zawodowo - liczne szkolenia
• osiągać sukcesy, cieszyć się nimi w atmosferze doceniania i motywacji wewnątrz firmy.

OPIS STANOWISKA:
• licznych działań sprzedażowych, promujących placówkę bankową w mieście i okolicach,
• codzienną obsługę klientów, którzy odwiedzą Twoją placówkę,
• pomoc w spełnianiu marzeń klientów, poprzez sprzedaż tylko takich produktów, których potrzebują,
• budowanie relacji z klientami tak aby znali Ciebie z imienia i wiedzieli że pomożesz im w wielu innych sprawach, nie tylko finansowych,
• rozwój własny w nowoczesnej instytucji bankowej.

WYMAGAMY:
• doświadczenia w sprzedaży - mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,
• znajomości etapów rozmowy handlowej, analizy potrzeb, czyli zadawania pytań,
• wykształcenia minimum średniego,
• prawa jazdy kat. B.,
• komunikatywności, pozytywnej energii (uśmiech na twarzy mile widziany), otwartości na klienta,
• umiejętności pracy z komputerem, pocztą email, excel, word.

OFERUJEMY:
• umowę o pracę z załącznikiem prowizyjnym, który jest jasny i czytelny,
• realne miesięczne cele sprzedażowe, oparte głównie na produkcie kredytu gotówkowego , możliwość sprzedaży kredytu biznesowego jak też leasingu
• udział dla najlepszych w konferencjach sprzedażowych organizowanych przez Bank.
• narzędzia pracy - telefon, komputer, auto (dla pracowników placówki),
• liczne bonusy sprzedażowe,
• wsparcie w postaci szkolenia wstępnego,

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 –j.t z późn. zm.).”
Wyświetleń:1801

Ogłoszenia użytkownika Stefan