Obserwuj

Doradca Klienta - Tygodniówki + Szkolenia + Premie

Lublin, Lubelskie Dodane o 17:02, 18 maja 2019, ID ogłoszenia: 519497144

Firma outsorcingowa z 10 letnim doświadczeniem w branży zatrudni pracowników na stanowisko Doradcy Klienta Indywidualnego. Szukamy uśmiechniętych i pełnych energii ludzi, którzy chcą pracować i rozwijać swoje umiejętności! Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony do otoczenia i szukasz czegoś więcej niż pracy, zapoznaj się z naszą ofertą.

Zadania:

- wprowadzanie zamówień do systemu

- telefoniczne informowanie o obecnej ofercie

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekujemy:

-komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

-umiejętności budowania relacji z klientami

- dobrej dykcji i nienagannej kultury osobistej

Gwarantujemy:

--wynagrodzenie oparte o podstawę 2160zł+ rozwinięty system premiowy

-możliwość zatrudnienia na umowie o pracę po okresie próbnym

-wypłaty tygodniowe bądź miesięczne (wybierasz sam)

-profesjonalne wdrożenie

-codzienne szkolenia podnoszące umiejętności

-liczne konkursy z nagrodami (np. telefony komórkowe, wyjścia do kina)

-jeśli się uczysz dostosujemy grafik do Twoich zajęć

- wolne weekendy

-biuro otwarte w godzinach 12:00- 20:00

Nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia wystarczy, że masz motywację do działania, nasi szkoleniowcy wszystkiego Cię nauczą.

Informujemy, że rozpatrywane będą tylko CV kandydatów zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów obecnej rekrutacji.

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest DGM z siedzibą w Zielonkach, 32-087, ul. Galicyjska 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna

Brak zdjęcia

Nowy projekt - rekrutacja!!! Na wakacje i na stałe.

Obsługa klienta / call center

1 maj

Opiekun klienta. Postawa+premie+tygodniówki

10 maj

14 - 21 zł/godz.

Lublin, Lubelskie

Pokaż na mapie