To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Poznań.

Doradca Klienta - Salon - KamaDOOR - Praca od pon do pt 09:00-17:00

Miejsce pracy : Salon Sprzedaży - ul. Zdziechowska 1 , Poznań

Poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca , zajmującego się w głównej mierze sprzedażą DRZWI oraz ZABUDÓW SZKLANYCH .

OFERUJEMY :

-Możliwość podniesienia doświadczenia zawodowego ,
-Gwarancję zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku ,
-Pracę w zespole specjalistów w swej branży ,
-Program szkoleń produktowych i sprzedażowych ,
-Stabilny system wynagradzania ,

OCZEKUJUEMY :

-PRAKTYCZNEJ ZNAJOMOŚCI ASORTYMENTOWEJ i TECHNICZNEJ w Zakresie STOLARKI BUDOWLANEJ -

SPRZEDAŻ DRZWI - Główny parametr oceny pracownika ,

-Doświadczenia - minimum 2 lata w zakresie obsługi klientów ,

-Poczucia odpowiedzialności ,
-Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych ,
-Dobrej znajomości obsługi komputera i programu MS Office .
-Umiejętności w organizacji pracy własnej ,
-Łatwości nawiązywania kontaktów z klientem ,
-Umiejętności pracy w zespole ,

ZADANIA :

DORADZTWO TECHNICZNE i OBSŁUGA KLIENTA w salonie wystawowym w zakresie Stolarki Budowlanej .
Przyjmowanie zamówień od klientów ,
Zamawianie i kompletowanie towaru ,
Fakturowanie ,

W przesłanych do naszej firmy CV , prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma KAMADOOR Sp. Jawna . Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

  • Dodane o 15:44, 13 lipca 2020
  • Wyświetleń:1194
  • ID ogłoszenia: 582523514