To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Kielce.

Doradca Klienta - OBI

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 11:27, 22 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 474228155
Obecnie do NOWEGO Marketu OBI w Kielcach ul. Radomska, poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Zakres Obowiązków:
• Zapewnianie profesjonalnej obsługi w sklepie
• Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
• Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
• Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami
OBI

Wymagania:
• Komunikatywność
• Inicjatywa
• Znajomość asortymentu jednego z działów Marketu OBI będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność obsługi komputera

Korzyści z pracy u nas:

• Umowa o pracę bez okresu próbnego
• Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
• Prywatna opieka medyczna
• Szkolenia i certyfikaty
• Możliwość rozwoju i awansu
• Wyjścia integracyjne
• Elastyczny grafik pracy
• Wyprawki szkolne dla dzieci
• Przyjazna atmosfera
• Wyprawki szkolne i świadczenia świąteczne
• 20 lat OBI w Polsce
Wyświetleń:1806
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika OBI

Doradca Klienta, Dział Technika/Mieszkać, OBI

Obsługa klienta / call center

7 lis

Doradca Klienta, OBI

24 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika