To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Opole.

Doradca Klienta ESOTIQ Opole Solaris

Opole, Opolskie Dodane o 10:41, 11 marca 2019, ID ogłoszenia: 378756303
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

ESOTIQ

poszukuje osoby na stanowisko:
Sprzedawca

1/2 lub 1/1etat.

Miejsce pracy: Opole
Galeria Solaris

Opis stanowiska:
Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
Dbanie o poprawność ekspozycji towarów
Dbanie o przyjazną atmosferę pracy
Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
Umiejętność obsługi klienta
Umiejętność pracy zespołowej
Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
Pracę w dynamicznym zespole
Szkolenia z zakresu obsługi klienta
System premiowy

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane dłuższą współpracą prosimy o przyniesienie CV do salonu w Solaris Center (I piętro)
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883)”

Wyświetleń:386