To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Ciechanów.

Doradca Klienta

POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ciechanów

Jakie będą Twoje zadania?

- wykonywanie połączeń do Klientów Orange składających rezygnację z posiadanych usługi Orange
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach firmy oraz rynku telekomunikacyjnym
- inne zadania zlecone

Czego będziemy oczekiwać?

- minimum średniego wykształcenia
- umiejętności obsługi komputera
- komunikatywności
- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym w godzinach 8:00-14:30 14:30-21:00

Co możemy Ci zaoferować?

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- początkowe wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej 17zł brutto
- atrakcyjny system premiowy
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
- możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 11:57, 14 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:970
  • ID ogłoszenia: 618583969

Ogłoszenia użytkownika POS Group