Obserwuj

Doradca ds. żywienia zwierząt

Wołów, wołowski, Dolnośląskie Dodane o 14:16, 9 listopada 2018, ID ogłoszenia: 489405750

Agrolok zatrudni

DORADCĘ DS. ŻYWIENIA ZWIERZĄT

praca na terenie województwa zamieszkania

Zadania:

- doradztwo w zakresie żywienia zwierząt (trzoda, bydło, drób)

- szkolenie handlowców i klientów

- przygotowywanie programów żywieniowych dla hodowców

Oczekiwania:

- znajomość zasad żywienia zwierząt

- wykształcenie kierunkowe

- motywacja do rozwoju w branży żywienia zwierząt gospodarskich

Zapewniamy:

- dostęp do najnowszej wiedzy branżowej

- praca w kreatywnym zespole

- pakiet medyczna

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

rosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o.,”

Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Elektryk-automatyk

Produkcja

31 paź

Handlowiec Stacjonarny

Obsługa klienta / call center

wczoraj
14:52

wczoraj
14:47

Pracownik Magazynu

Magazynier

wczoraj
14:42