Obserwuj

Doradca ds. żywienia zwierząt

Łomża, Podlaskie Dodane o 14:00, 9 listopada 2018, ID ogłoszenia: 489402574

Agrolok zatrudni

DORADCĘ DS. ŻYWIENIA ZWIERZĄT
praca na terenie województwa zamieszkania

Zadania:
- doradztwo w zakresie żywienia zwierząt (trzoda, bydło, drób)
- szkolenie handlowców i klientów
- przygotowywanie programów żywieniowych dla hodowców

Oczekiwania:

- znajomość zasad żywienia zwierząt
- wykształcenie kierunkowe
- motywacja do rozwoju w branży żywienia zwierząt gospodarskich

Zapewniamy:

- dostęp do najnowszej wiedzy branżowej
- praca w kreatywnym zespole
- pakiet medyczna

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
rosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o.,”

Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Kierowca C+E

Kierowca / kurier

9 lis

Kierowca C

15 lis

Elektryk-automatyk

Produkcja

31 paź

Handlowiec Stacjonarny

Obsługa klienta / call center

14 lis

14 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

W Agroloku wierzymy, że firma swoje szanse na rozwój i konkurencyjność opiera przede wszystkim na tym, kim są jej pracownicy. Stawiamy na ludzi z pasją, świadomych, odpowiedzialnych i uczciwych. Lata doświadczenia pokazały nam, że samo wykształcenie nie jest kluczem do sukcesu, o ile nie idzie za nim proaktywność przejawiająca w codziennym działaniu, szacunek dla współpracowników, klientów i firmy. Dzięki temu wiele młodych osób, które zaczynają karierę w Agroloku, pozostaje z nami w roli specjalistów.
... czytaj więcej