To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii HR w Łódzkiem.

Doradca ds. planowania tras

Opis
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca ds. planowania tras
Miejsce Pracy: Łódź

Oferujemy:
-umowę zlecenie lub o pracę na pełen etat,
-stabilną pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
-pracę w doświadczonym zgranym zespole,
-szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
-narzędzia pracy (telefon i laptop służbowy)

Oczekiwania wobec kandydata:
-dobra organizacja pracy,
-duża samodzielność w działaniu,
-umiejętności planowania zadań,
-umiejętności pracy w grupie,
-wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe, preferowane kierunki związane z logistyką, transportem,zarządzaniem),
- umysł analityczny,
-znajomość topografii Polski

Zakres obowiązków:
-optymalne planowanie tras dla audytorów, merchandiserów, przedstawicieli handlowych ze szczególnym uwzględnieniem jak najlepszej efektywności kosztowej tras,
- odpowiedni dobór punktów w oparciu o ich priorytetyzację wykonania
-nadzór nad realizacją przypisanych zadań,
-współpraca z koordynatorami, innymi działami firmy i pracownikami terenowymi,
-koordynowanie i monitorowanie wykonanej pracy przez pracowników

To właśnie Ciebie szukamy. Nie zwlekaj. Aplikuj już dzisiaj!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  • Dodane o 08:16, 17 maja 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 531185168