To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

Doradca d/s terminali -Praca od pn do pt

Warszawa, Mazowieckie, Ochota Dodane o 15:03, 26 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 489734256
15 - 16 zł/godz.

SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY?

                TO WŁAŚCIWE MIEJSCE!

Kim jesteśmy:

Delta Contact sp. z o.o.lider w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna firma oraz Mama w Pracy.

Delta Contact sp. z o.o. z racji swojego ponad 13-to letniego doświadczenia, wie jak przygotować Cię do Pracy i jak sprawić, że będziesz w tym dobry.

Nie bez powodu zostaliśmy nagrodzeni Złotą Słuchawką 2018.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach.

Wystarczy że jesteś osobą komunikatywną, otwartą, masz miły głos i dobrą dykcję.

     Doradca ds. terminali płatniczych

Kandydacie, jeśli posiadasz:

·        Wykształcenie minimum średnie,

·        Umiejętność słuchania oraz prezentacji,

·        Umiejętność płynnego i poprawnego pisania,

·        Zdolność szybkiego uczenia się,

·        Podstawowe umiejętności obsługi komputera,

·        Pozytywne nastawienie

A dodatkowo jesteś osobą:

·        Zdeterminowaną do pracy i masz dużą motywację

·        Dyspozycyjną,

·        O wysokiej kulturze osobistej i językowej.

TO ŚWIETNIE BO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! – APLIKUJ TERAZ!

Twoje Zadania:

·        Kontaktujemy się z małymi przedsiębiorcami w celu zaproponowania terminali płatniczych. Terminale oferowane są bezpłatnie na rok w ramach programu ‘Polska Bezgotówkowa’.

Docenimy Twoje zaangażowanie, oferując w zamian:

·        Pracę od pon. do pt. w godzinach 9:00-17:00 lub 10:00 – 18:00. WOLNE WEEKENDY

·        Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z ZUS

·         Stałą stawkę za godzinę pracy 16 zł brutto bez względu na wyniki

·        Atrakcyjny system prowizyjny za każda umowę

·        Bonus za wynik (3000 zł)

·         Profesjonalne szkolenie produktowe i z technik sprzedaży

·        Stałe wsparcie „Anioła” (trenera)

·        Konkursy w których możesz wygrać pieniądze lub gadżety firmowe wysokiej jakości

·        Możliwość awansu w strukturach firmy. Kadrę zarządzającą wybieramy tylko spośród Konsultantów

·        Super atmosferę w pracy

Dodatkowo możesz zyskać:

·        Bonus kilkuset za polecenie znajomego do pracy,

·        Dofinansowanie opieki medycznej Lux Med,

·        Karta Multisport.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO TEAMU J

Zapraszamy, aplikuj !

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Wyświetleń:640
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja Delta Contact

Senior_Mama_bez doświadczenia- FAJNY PROJEKT

Obsługa klienta / call center

10 maj

Konsultant ds. publikacji- UMOWA o PRACĘ

24 maj

od 2 700 zł/mies.do 3 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika