To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Dąbrowa Górnicza.

Doradca Biznesowy sieci Play - Dąbrowa Górnicza

3 000 - 15 000 zł/mies.

Firma Stingumedia Sp z o.o.
jest Autoryzowanym Partnerem sieci komórkowej Play.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Biznesowy sieci Play

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Chorzów
Regon: Śląsk

Opis stanowiska:

• Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
• Sprzedaż produktów i usług Operatora Play
• Doradztwo Klientom biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty
• Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Przeprowadzanie instruktażu i szkoleń dla Klientów z zakresu produktów i usług Play
• Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w Play
• Monitorowanie działań konkurencji
• Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży usług
• Doskonałe zdolności interpersonalne
• Znajomość technik sprzedaży
• Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
• Samodzielność i dynamizm w działaniu
• Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
• Prawo jazdy kat. B
• Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

• Umowę o współpracy lub inną
• Atrakcyjny system motywacyjny
• Dofinasowanie do samochodu min. 1000 zł
• Karta paliwowa na start
• Szkolenia, udział w konferencjach sprzedażowych
• Przyjazny klimat panujący w firmie

Wyślij swoje CV poprzez portal olx.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

  • Dodane o 16:15, 25 lutego 2020
  • Wyświetleń:2229
  • ID ogłoszenia: 516570406

Ogłoszenia użytkownika Stingumedia