Obserwuj

Doradca Biznesowy sieci Play - Augustów

Augustów, augustowski, Podlaskie Dodane o 12:49, 18 marca 2019, ID ogłoszenia: 492868394

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Biznesowym operatora sieci Play i w związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy osób na stanowisko

Doradca Biznesowy sieci Play.

Opis stanowiska:

Twoja praca na tym stanowisku polegać będzie na sprzedaży usług telekomunikacyjnych oferowanych przez najszybciej rozwijającego się operatora na rynku w oparciu o budowanie długoletnich przyjaznych relacji z klientami biznesowymi.

Jako Doradca Biznesowy Play będziesz  negocjował z klientami oraz organizował cały proces sprzedaży w oparciu o narzędzia systemowe operatora i LPC.

Do twoich kluczowych zadań należeć będzie również stała opieka nad posiadaną bazą klientów.

Wymagania:

Jeżeli czerpiesz satysfakcję z nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz z systematycznej pracy nad zwiększeniem swojej efektywności i skuteczności sprzedażowej to nie zabraknie ci wyzwań w tej pracy.

Biorąc pod uwagę, że musisz być mobilny to powinieneś mieć swoje auto oraz prawo jazdy kat. B.

Wymagamy od ciebie wykształcenia min. średniego oraz dobrej samoorganizacji.

Cechą, która niewątpliwie ułatwi ci pracę to chęć uczenia się oraz podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

Szkolenia i rozwój:

Na początek przygotujemy cię do pracy w procesie szkoleniowym, którego zwieńczeniem będzie szkolenie autoryzacyjne Play.

W trakcie pracy będziemy cię wspierać i systematycznie szkolić podnosząc twoje kwalifikacje.

Różne formy zatrudnienia:

Umożliwimy ci wybór formy zatrudnienia w zależności od tego czy chcesz pracować na własnej działalności i współpracować z nami biznesowo, czy wolisz standardową umowę o pracę.

Elastyczny czas pracy:

Współpraca z nami w ramach biznesowej umowy o współpracy umożliwi ci elastyczne dysponowanie swoim czasem pracy, ponieważ w takiej formule liczy się tylko efektywność i uzyskanie satysfakcjonującego cię poziomu dochodów.

Atrakcyjne Wynagrodzenie:

Oprócz podstawowego wynagrodzenia za dobre wyniki w pracy otrzymasz dodatkowy bonus od nas oraz bezpośrednio od operatora telekomunikacyjnego.

Nasze priorytety w relacjach z naszymi pracownikami to praca z pasją i możliwość rozwoju bo przecież sprzedaż usług Play to nie tylko praca, ale także możliwość rozwijania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LPC z siedzibą w Olsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez (LPC Sp. z o.o.) z siedzibą w Olsztynie (10-450), al. Piłsudskiego 72c lok.6 - (dalej „LPC”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez LPC, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Justyna

1 500 - 30 000 zł/mies.

Augustów, augustowski, Podlaskie

Pokaż na mapie