To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Poznań.

Do MAGAZYNU z uprawnieniami - zatrudnienie bezpośrednie,dojazd, ARVATO

Poznań, Wielkopolskie, Grunwald Dodane o 11:08, 6 listopada 2018, ID ogłoszenia: 409675705

Arvato Polska do swojego magazynu zlokalizowanego w Komornikach pod Poznaniem poszukuje pracowników na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego
( z dowozem ze Śremu, Kościana i Poznania)

Zadania:

- załadunek, rozładunek oraz transport towaru po magazynie

- dostarczanie potrzebnych produktów na obszar pakowania i wysyłki

- udział w kompletacji towaru

- inne prace zlecone

- Oczekiwania:
- dokładność i odpowiedzialne podejście do pracy
- dyspozycyjność - praca zmianowa, od poniedziałku do piątku plus wybrane dni weekendowe
- motywacja i chęć pracy na stałe
- wymagane doświadczenie w pracach magazynowych lub produkcyjnych

Oferujemy:
- od samego początku bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
- wynagrodzenie wieloskładnikowe: podstawa oraz premie
- BEZPŁATNY DOJAZD autobusem pracowniczym ze Śremu, Kościana lub Poznania
- pakiet socjalny oraz stabilne zatrudnienie w rzetelnej firmie
- prezenty urodzinowe i świąteczne
- możliwość długofalowej współpracy i rozwoju

Jesteś zainteresowany/a?
Czekamy na Twoje CV!

Wyświetleń:2267

Ogłoszenia użytkownika Kinga