Obserwuj

Dla Pani sprzątanie w markecie budowlanym, os.Paderewskiego Katowice

Katowice, Śląskie, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec Dodane o 12:59, 13 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499045682

Grupa Mega Service Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości,

Zatrudnię Panią do sprzątania w markecie budowlanym, os.Paderewskiego Katowice.
Praca od zaraz, godziny pracy 6-14 i 14-22.

WYMAGANIA/OBOWIĄZKI:
- utrzymanie czystości na terenie sklepu
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
- sumienność w wykonywanych obowiązkach

OFERUJEMY:
- umowa zlecenie 14,70 brutto
- stałą pracę
- wypłatę zawsze na czas

Osoby zainteresowane proszę o kontakt od poniedziałku do piątku godz. 8-15, Tel 501 - pokaż numer telefonu -

Prosimy o zamieszczanie w aplikacjach zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Mega Service

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
14 - 15 zł/godz.

Katowice, Śląskie, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Pokaż na mapie