To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Dietetyka w Pułtusk.

Dietetyk w Centrum Dietetycznym Naturhouse

Jesteśmy międzynarodową firmą uznawaną za lidera w dziedzinie odżywiania oraz dietetyki. Na polskim rynku działamy od 14 lat. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Pułtusku poszukuje pracownika na stanowisko:

DIETETYK

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:

  • współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy Naturhouse
  • układanie, prowadzenie i nadzorowanie kompleksowych kuracji
  • weryfikacja efektów klienta na cotygodniowych wizytach
  • motywowanie go do osiągania założonych celów
  • efektywne kierowanie placówką oraz jej utrzymanie na poziomie zgodnym z wytycznymi Naturhouse
  • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
  • dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
  • udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Naturhouse

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka)
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na początku na pół etatu (z możliwością awansu na większy wymiar godzin)
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie (część stała + premia)
  • bezpłatne szkolenia specjalistyczne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Jesteśmy otwarci również na aplikację studentów dietetyki lub studiów pokrewnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem (w formacie pdf) oraz listu motywacyjnego z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Dodane o 18:21, 16 czerwca 2020
  • Wyświetleń:490
  • ID ogłoszenia: 591323908

Ogłoszenia użytkownika Arleta