Natur House OPOLE

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka jest opieka nad pacjentami, polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie gabinetu.

Miejsce pracy: OPOLE

OBOWIĄZKI:

• współpraca z pacjentami

• układanie, prowadzenie i nadzorowanie kompleksowych kuracji

• weryfikacja efektów klienta na cotygodniowych wizytach

• układanie i regularne modyfikowanie planów dla pacjenta na kolejne tygodnie

• motywowanie go do osiągania założonych celów

• budowanie trwałych i przyjaznych relacji z pacjentami

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub pokrewne z możliwością uzupełnienia kwalifikacji w zakresie dietetyki)

• komunikatywność i wysoka kultura osobista

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem

• zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu

OFERUJEMY:

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)

• bezpłatne szkolenia specjalistyczne

• możliwość rozwoju zawodowego

• miłą atmosferę pracy

Więcej inf. Tel. 570 - pokaż numer telefonu -

  • Dodane o 09:52, 17 czerwca 2020
  • Wyświetleń:1152
  • ID ogłoszenia: 583006141

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Opole, Opolskie