To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Zdrowie i opieka w Poznań.

Dietetyk

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto Dodane o 17:16, 3 października 2018, ID ogłoszenia: 481993748

Centrum Medyczne Enel-Med, oddział w Poznaniu, zatrudni dietetyka.

Opis stanowiska:

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie poradnictwa i edukacji żywieniowo-dietetycznej dla pacjentów, ocena sposobu żywienia pacjenta, przygotowywanie diet indywidualnych oraz prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie kierunkowe,
- postawa pro kliencka,
- zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- możliwość pracy w prężnie rozwijającym się, ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej,
- elastyczny system zatrudnienia (zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub działalności gospodarczej),
- opiekę medyczną w najlepszym centrum medycznym w Polsce :)
- kartę sportową,
- przyjazną atmosferę.

Wyświetleń:1141
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Enel-Med

Konsultant ds. obsługi klienta | recepcja oddziału

Obsługa klienta / call center

dzisiaj
16:20

Brak zdjęcia

Pielęgniarka\pielegniarz Warszawa

Zdrowie i opieka

12 paź

Asystent\ka stoamtologiczny\a

dzisiaj
13:27

Pielęgniarka/Pielęgniarz ZPS

11 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika