To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz w Opole.

Dietetyczni poszukują kucharza

Opole, Opolskie Dodane o 17:34, 14 marca 2019, ID ogłoszenia: 439186747
2 500 - 3 000 zł/mies.

Zespół Dietetyczni/Zdrowo pod sufitem poszukuje kucharza/kucharki cały etat. Praca od poniedziałku do piątku na trzy zmiany w godzinach 8:00 - 16:00, 9:00-17:00 i 11:00 - 19:00 plus jedna niedziela w miesiącu (13.00-18.00) pod okiem profesjonalnego zespołu.

Zadania: samodzielne przygotowywanie posiłków w oparciu o podane receptury, porcjowanie i pakowanie zestawów cateringowych, dbanie o porządek w kuchni: sprzątanie, mycie podłóg itd

Gwarantujemy: rodzinną atmosferę oraz przeszkolenie z tematyki zdrowego żywienia, miesięczny okres próbny oraz umowę o pracę, wynagrodzenie: 250 - pokaż numer telefonu - 0zł brutto + premia uznaniowa (300-500zł)

Oczekujemy: ważnej książeczki sanepidowskiej, wysokiej kultury osobistej, zaangażowania (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy), podzielności uwagi, samodzielności.

Lokal firmy mieści się w Opolu, przy ulicy Grota Roweckiego 13A

Osoby zainteresowane stałą współpracą prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy.

Nie odpowiadamy na wiadomości oraz smsy. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Wyświetleń:1443