To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Mrągowo.

Dam pracę Kierownik Sklepu Meblowego

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie Dodane o 12:22, 18 września 2017, ID ogłoszenia: 366522748

Opis stanowiska:
realizowanie planów sprzedaży,
zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców,
dbałość o przestrzeganie zasad prezentacji towaru,
bezpośredni udział w obsłudze klientów
Wymagania:
wysokie poczucie obowiązku, zdyscyplinowanie i pełna dyspozycyjność
zdolności organizacyjne i predyspozycje kierownicze
pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność motywowania zespołu
doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów
min. średnie wykształcenie
Oferujemy:
stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy
atrakcyjne wynagrodzenie i premie zależne od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz List motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Wyświetleń:951