Obserwuj

Dam Prace Kasjer/ Sprzedawca w sklepie w Kielcach

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 14:31, 21 lutego 2019, ID ogłoszenia: 493772439

Oferta pracy dla : kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy : Sklep mieści się przy ul. Kryształowa 4.Gwarantujemy miłą i przyjemną atmosferę

Obowiązki : miła obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej(szkolenie) , dbanie o czystość i higienę sklepu, dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów, zamówienia.

Wymagania : doświadczenie jako sprzedawca w sklepie spożywczym (mile widziane), dobra organizacja pracy, uczciwość, sumienność, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, I zmiana w godz.8.00-15.30, II zmiana w godz 15.30-23.00, i jedną niedzielę w miesiącu w godz 8.00-15.00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez email olx lub kontakt telefoniczny.
Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Kielce, Świętokrzyskie

Pokaż na mapie