Obserwuj

Cukiernia z kawiarnią w Oliwie zatrudni Sprzedawcę - Kelnerkę

Gdańsk, Pomorskie, Oliwa Dodane o 15:04, 19 maja 2019, ID ogłoszenia: 315994472

Cukiernio - Kawiarnia "Stary Rynek" w Gdańsku - Oliwie poszukuje Pani do pracy na stałe.
- Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepach cukierniczych, piekarniczych lub kawiarniach,
- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- Gotowość do pracy zmianowej
- Punktualność
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w soboty i niedziele wg grafiku.
- Uczciwość i wysoka kultura osobista
-Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
- Sprzedaż ciast, pieczywa, deserów zgodnie ze standardami firmy
- Obsługa klientów kawiarni
- Przygotowywanie kanapek, napojów gorących oraz deserów
- Obsługa ekspresu kolbowego
- Dbanie o czystość w lokalu
- Dbanie o zadowolenie klientów i wizerunek kawiarni

Oferujemy:
- Stałą pracę ( umowa o pracę ) na pełny etat w systemie dwuzmianowym wg grafiku
- Godziny pracy : 5.10 - 13.10 lub 13.00 – 21.00, w niedzielę od 9.00 – 18.00
- Przyjemną atmosferę pracy w sympatycznym zespole

Prosimy o przesyłanie CV w załączniku.

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV
z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

3 000 - 3 500 zł/mies.

Gdańsk, Pomorskie, Oliwa

Pokaż na mapie

Magdalena

jest online Na OLX.pl od kwi 2015 Ogłoszenia użytkownika