To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Gdańsk.

Cieśla / Zbrojarz

Gdańsk, Pomorskie, Aniołki Dodane o 16:40, 8 maja 2019, ID ogłoszenia: 522268983

CIEŚLA / ZBROJARZ NA PREFABRYKACJĘ

           Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dzierzbud Sp. z o.o. działające w branży budowlanej od 25 lat, w związku z zawartymi nowymi kontraktami na terenie Niemiec i dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników w zawodzie cieśla i zbrojarz  do zakładów prefabrykacji w Niemczech.

OBOWIĄZKI:

·        Samodzielna praca cieśli na zakładzie prefabrykacji

·        Samodzielna praca zbrojarza na zakładzie prefabrykacji

OCZEKUJEMY:

·        Doświadczenie zawodowe i wiedza praktyczna na w/w stanowisku

·        Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole

·        NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego

·        Udokumentowania jednomiesięcznego okresu ubezpieczenie zdrowotnego przed datą zatrudnienia –WARUNEK KONIECZNY

OFERUJEMY:

·        Długofalową współpracę w oparciu o stabilną umowę o pracę

·        Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

·        Zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy na koszt firmy

·        Ubezpieczenie zdrowotne poza granicami kraju ( Karta Ekuz)

PROSZĘ O UMIESZCZENIE KLAUZULI POD CV:

Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dzierzbud Spółka ZOO ul. Betoniarzy 4 82-440 Dzierzgoń moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych.

Wyświetleń:918

Ogłoszenia użytkownika Dzierzbud