Obserwuj

Cieśla prefabrykacja

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 20:11, 19 marca 2019, ID ogłoszenia: 485816829

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Niemcy (zakłady prefabrykacji)

Zakres obowiązków:
• wykonywanie szalunków dla różnych prefabrykowanych elementów (ściany)
• przestrzeganie zasad BHP

Od Kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w w/w zawodzie
• samodzielności w działaniu
• zaangażowania i dyspozycyjności
• znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
• umiejętności obsługi suwnic z poziomu roboczego (mile widziana)

Oferujemy:
• umowę o pracę w firmie o ugruntowanej renomie
• długoletnią współpracę
• atrakcyjne wynagrodzenie w Euro płacone terminowo
• zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP na koszt pracodawcy
• pakiet socjalny

Dodatkowe informacje:
• Kindergeld – niemiecki zasiłek na dzieci
• składki ubezpieczeniowe są odprowadzane w Polsce

Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert na adres : Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach, Al. Solidarności 34; 25-323 Kielce; Tel. 413 - pokaż numer telefonu - .

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach, z którą możesz kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: odo{małpa}skanska.pl

Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko przez Skanska S.A. Oddział Exbud Skanska w Kielcach" . Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:
1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;
2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A. Oddział Exbud Skanska w Kielcach umieściła moje zgłoszenie w bazie kandydatów do pracy w Skanska S.A. Oddział Exbud Skanska w Kiecach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A. Oddział Exbud Skanska w Kielcach ".
W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.
W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo{małpa}skanska.pl. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz tutaj.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Skanska SA Oddział Exbud

Brak zdjęcia

Zbrojarz

Praca za granicą

19 mar

Inne ogłoszenia tego użytkownika

  • Brak zdjęcia

    Zbrojarz