To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Bydgoszcz.

Cieśla

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 18:25, 14 maja 2018, ID ogłoszenia: 440323159

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Obecnie dla naszego klienta - firmy działającej w sektorze usług budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla oraz Pomocnik Szalunkowy - PRACA W BYDGOSZCZY

Lokalizacja: Bydgoszcz i okolice

Zadania:

wykonywanie szalunków systemowych, ściany, słupy, podciągi, stropy żelbetonowe
praca na miejscach budowy na terenie Bydgoszczy i bliskich okolic
dbanie o porządek i zachowanie zasad BHP na terenie miejsca pracy

Warunki:

I-sza umowa na miesięczny okres próbny, kolejna - umowa o pracę,
podstawa 350 - pokaż numer telefonu - 0zł brutto plus,
stałe zatrudnienie w prężnie działającej bydgoskiej firmie,
możliwość pracy na miejscu,
premia uznaniowa oraz prywatne ubezpieczenie medyczne i życiowe.

Wymagane:

min roczne doświadczenie w zawodzie bądź min 3 letnie praktyki szkolne o kierunku zawodowym cieśla,
sprawność fizyczna,
dyspozycyjność do pracy od maja 2018

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się pod numerem: 607 - pokaż numer telefonu - .

Wyświetleń:308