To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Marketing / PR / media w Śląskiem.

Ciekawy projekt /marketing/dobre hajsy

Opis
<p>Poszukujemy osób do podjęcia współpracy przy nowym projekcie, który realizujemy dla naszego klienta.
Dzięki naszym szkoleniom nabędziesz umiejętności marketingowo – sprzedażowe oraz nauczysz się budować relacje z klientem.

Twoje zadania:
- kontakt z klientem;
- dbanie o pozytywny wizerunek klienta;
- wsparcie obecnych i wdrażanie nowych strategii marketingowych;
- współpraca z młodym zespołem.

Jeśli powyższe zadania nie stanowią dla Ciebie problemu i jesteś dostępny/a min 4 dni w tygodniu, od pon. do pt. to ta oferta jest dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:
- świetną atmosferę;
- konkurencyjne wynagrodzenie;
- częste podróże, bonusy i konkursy;
- wiele szkoleń oraz nasze wsparcie;
- pracę „od zaraz”;
- możliwości rozwoju.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj do naszego zespołu :)</p>
  • Dodane o 13:55, 14 czerwca 2019
  • Wyświetleń:1
  • ID ogłoszenia: 536811245

Ogłoszenia użytkownika Julia