To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pomoc kuchenna / zmywak w Kraków.

Catering dietetyczny zatrudni pomoc kuchenną

Kraków, Małopolskie, Bronowice Dodane o 13:26, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 517712537
13 zł/godz.

Catering dietetyczny- lider na lokalnym rynku- zatrudni osobę na stanowisko:

pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:

- obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców niezbędnych do produkcji;

- pomoc w przygotowywaniu dań, posiłków wg określonych receptur;

- sporządzanie deserów;

- pomoc przy pakowaniu posiłków oraz kompletowanie zestawów zgodnie z zamówieniem klienta;

- prace porządkowe w miejscu pracy.

Wymagania:

- dobra organizacja pracy własnej;

- dyspozycyjność (również w weekendy);

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;

- odpowiedzialność, sumienność, dokładność;

- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku oraz w zespole;

- zdolność wykonywania prostych obliczeń matematycznych.

Oferujemy:

- przez pierwszy miesiąc umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę,

- stawkę godzinową na początek 13zł/h netto;

- dofinansowanie do karty Multisport oraz innych benefitów;

- stałe wynagrodzenie +premia;

- możliwość dalszego rozwoju zawodowego;

- przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Praca od godziny 7 do zakończenia produkcji (godzina 20-21), w ustalone w grafiku 4 dni tygodnia.

Poszukujemy osób do stałej współpracy.

Obecnie kuchnia znajduje się w Bronowicach Małych, w najbliższych miesiącach planowana zmiana lokalizacji na Ściejowice (transport pracowniczy).

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 797 - pokaż numer telefonu - .

Wyświetleń:1111