To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz w Łódzkiem.

Catering dietetyczny zatrudni kucharza !

Opis
<p>Catering dietetyczny zatrudni osobę do pracy na stanowisku kucharz. Praca zlokalizowana w Łodzi.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu i procedurami firmy;
- przestrzeganie obowiązujących norm i standardów;
- dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy;

Wymagania:
- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;
- dobra organizacja pracy własnej;
- pasja kucharska i kreatywność;
- min roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza;
- sumienność, dokładność, uczciwość;
- dyspozycyjność, praca 5-6 dni w tygodniu
- umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę w pracy;
- przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę;
- zarobki w zależności od doświadczenia;

Praca zmianowa średnio po 8-10 godzin, w godzinach 7-18 od niedzieli do piątku lub od poniedziałku do piątku.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub o kontakt telefoniczny pod numerem 692 - </p>
  • Dodane o 08:01, 24 maja 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 513846428