To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Nowy Targ.

Brygadzista- praca na 1 zmianę od pon. do pt.

Nowy Targ, nowotarski, Małopolskie Dodane o 19:04, 24 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525487105

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA

miejsce pracy: Nowy Targ

Zakres obowiązków:
• koordynowanie pracy zespołu ślusarzy, spawaczy, szlifierzy (25 osób)
• nadzór nad jakością produkcji ekskluzywnych wyrobów oświetleniowych (produkcja jednostkowa),
• szkolenie, motywowanie, koordynowanie i kontrola realizacji planu produkcyjnego,
• aktywne uczestnictwo w pracy zespołu.

Wymagania:
• doświadczenie w zagadnieniach związanych z obróbką metalu,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• ciekawą pracę w stabilnej firmie na 1 zmianę od pon. do pt.,
• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej
• przyjazną atmosferę.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.
Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.

Wyświetleń:444
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Anna

Brak zdjęcia

Mechanik utrzymania ruchu