To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Łódzkiem.

Brygadzista_Łódź

Opis
<p>DTS Transport Sp. z o.o. - lider na rynku kompleksowych usług Home Delivery, nowoczesnych rozwiązań transportowych i logistycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób potrafiących współpracować w grupie, które chciałyby wzmocnić swoją osobą nasz zespół.

<strong> Stanowisko: Brygadzista
Lokalizacja: Łódź</strong>

<strong>Zadania</strong>:
• organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przeprowadzaniem procesów magazynowych
• efektywna realizacją procesów magazynowych
• zapewnienie terminowej realizacji zleceń
• wykonywanie powierzonych zadań, raportowanie i współpraca z kierownikiem magazynu
• przestrzeganie przepisów BHP oraz nadzór nad powierzonym sprzętem i wyposażeniem magazynu

<strong> Wymagania:
</strong> • podstawowa znajomość procesów operacyjnych
• umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
• nastawienie na pracę zespołową
• skuteczność w działaniu
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

<strong> Oferujemy:
</strong> • umowę o pracę na pełen etat
• atrakcyjne wynagrodzenie i premię
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
• przyjazną atmosferę w pracy
• dofinansowania do karty sportowej
• możliwość rozwoju zawodowego

<strong> Dołącz do Nas!</strong></p>
  • Dodane o 08:17, 19 czerwca 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 537661834

Ogłoszenia użytkownika Wioleta