To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Olsztyn.

Brygadzista/Koordynator Usługi Sprzątania Olsztyn

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 11:21, 21 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 500527662

Firma WARS S.A. pilnie zatrudni brygadzistów do nadzoru i kontroli pracy osób sprzątających pociągi przy dworcu Olsztyn Główny.

Wymagania:

  •     Gotowość do pracy w systemie pracy zmianowym
  •     Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  •      Doświadczenie w pracy przy sprzątaniu pociągów, autobusów, tramwajów, samolotów
  •     Odpowiedzialność
  •     Sumienność
  •     Zdolności organizacyjne pracy własnej i zespołu

Obowiązki:

  •  Organizacja pracy załogi sprzątającej
  •    Odpowiedzialność za powierzone mienie
  •     Nadzór i kontrola pracy osób sprzątających

Oferujemy:

  •     Wynagrodzenie godzinowe
  •     Umowę zlecenie
  •     Praca w systemie zmianowym
  •     Wynagrodzenie płatne do 10 każdego miesiąca
  •     Data rozpoczęcia pracy - od zaraz

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 501 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:805
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Halina

Brak zdjęcia

od 14 zł/godz.do 15 zł/godz.

14 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika