To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Brygadzista - konstrukcje stalowe. IAM Import Eksport

Nasza firma od ponad 18 lat prężnie działa w branży konstrukcji stalowych. Na rynku zagranicznym współpracujemy z wiodącymi przedsiębiorstwami znanymi w całej Europie.

Poszukujemy kandydatów do pracy na terenie Unii Europejskiej: m. in. w Niemczech, Austrii, Holandii, Luksemburgu

na stanowisko:

Brygadzista

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie pracy nad grupą 2-4 osób
  • montowanie konstrukcji na wysokościach (powyżej 3 m) - hala lub otwarta przestrzeń
  • modernizacje konstrukcji stalowych - żwirownie, cementownie, huty, itp.
  • obsługa wszelkiego rodzaju narzędzi ręcznych i elektrycznych
  • 10-dniowy system pracy - 10 dni pracy za granicą, 4 dni odpoczynku w Polsce

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielna organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność oraz chęci do pracy
  • znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy na podnośnikach nożycowych oraz podestach ruchomych

Z naszej strony zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - polska umowa o pracę
  • ubezpieczenie w ZUS
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przy pracy w Niemczech możliwość skorzystania z świadczenia Kindergeld
  • miła atmosfera pracy
  • dojazd z siedziby firmy oraz zakwaterowanie
  • bogaty pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV lub o kontakt telefoniczny:

ul. Jagiełły 8

45-920 Opole

tel. 077/ 400 - pokaż numer telefonu -

strona internetowa: www.iam.com.pl

  • Dodane o 20:36, 25 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:917
  • ID ogłoszenia: 620359999

Ogłoszenia użytkownika Małgorzata