To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Brygadzista - Katowice - umowa o prace

Opis
<p>INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Brygadzista (Wydział Przygotowania Produkcji)

Zadania:

• Przygotowanie i zaplanowanie operacji na produkcji
• Kontrola stanów materiałów, zużycia materiałów
• Kontrola jakości produkcji
• Delegowanie zadań
• Samodzielne wykonywanie operacji na produkcji

Wymagania:

• Doświadczenie w kierowaniu zespołem na produkcji (5 – 10
osób)
• Umiejętność organizacji pracy zespołu
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność
• Chęć nauki i ciągłego samorozwoju ukierunkowanego na jakość produkcji

Oferta:

• Godziny pracy 06:00-14:00
• Umowa o pracę
• Pełne wsparcie w okresie wdrożenia do pracy
• Pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku
• Miła atmosfera w pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej</p><p>
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:
Przyjmuję do wiadomości, że:

1.Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilskiej 100, 31-546 Kraków.
2.Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3.Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4.Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5.Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6.Podanie danych jest dobrowolne.
</p>
  • Dodane o 16:51, 14 czerwca 2019
  • Wyświetleń:8
  • ID ogłoszenia: 536841211

Ogłoszenia użytkownika INTERIMAX