Obserwuj

Brygadzista, Elektromonter, Elektromonter do Przyuczenia

Sopot, Pomorskie, Centrum Dodane o 13:20, 5 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498866609
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Stabilna praca dla :

Brygadzistów, Elektromonterów oraz Elektromonterów do Przyuczenia

Firma zajmująca się instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym zatrudni na stanowisko:

Ø Brygadzista robót elektrycznych

Ø Elektromonter

Ø Elektromonter do przyuczenia

Oferujemy:

ü umowę o pracę na pełen etat

ü praca w stabilnej, w pełni wypłacalnej firmie na długi okres czasu

ü rozwojową pracę oraz zbieranie doświadczeń

ü kursy/szkolenia

ü ubiór roboczy

ü wysokie zarobki oraz premie

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska:

Brygadzista :

·        Przydzielanie obowiązków Elektrykom oraz nadzorowanie ich pracy,

·        Zarządzanie stanem magazynowym na budowie, sporządzanie zamówień i odbiór materiałów,

·        realizacja prac zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem

·        Ewidencja czasu pracy,

·        Rozwiązywanie bieżących problemów,

·        Współpraca z administracją oraz Kierownikiem Kontraktu.

Elektromonter :

§ wykonywanie instalacji elektrycznych

§ umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową.

§ montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych i teletechnicznych

§ montaż tras kablowych.

Elektromonter do Przyuczenia :

·        kompletowanie i przygotowywanie narzędzi i materiałów do montażu

·        wykonywanie prostych montaży elektrycznych i mechanicznych

Wymagania:

o  Mile widziana znajomość branży elektroinstalacyjnej,

o  Dyspozycyjność, dobra kondycja fizyczna,

o  Sumienność, pracowitość,

o  Dobra organizacja pracy,

o  Wysoka kultura osobista.

           Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

3 000 - 6 000 zł/mies.

Sopot, Pomorskie, Centrum

Pokaż na mapie

ElDryn

Odpowiada szybko Super!
Ten użytkownik odpowiada zwykle w ciągu godziny
Na OLX.pl od lis 2017 Ogłoszenia użytkownika