To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Zduńska Wola.

BRICOMARCHE Dom i Ogród Sklep –Sprzedawca (Dział Majsterkowanie)

Zduńska Wola, zduńskowolski, Łódzkie Dodane o 13:21, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496433728

Firma handlowa Bricomarche zatrudni Sprzedawcę (Dział Majsterkowanie)

Opis Stanowiska:

- sprawdzanie i ekspozycja towaru

- obsługa klienta

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- miłą atmosferę pracy

Wymagania :

-zaangażowanie i odpowiedzialność

-pozytywne nastawienie

CV można składać w punkcie obsługi klienta przy ul. Sieradzkiej 66 w Zduńskiej Woli lub drogą elektroniczną.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pretoris Sp z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli. przy ul. Sieradzkiej 66 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Wyświetleń:969

Ogłoszenia użytkownika Specjalista ds Kadr i Płac